Apartament 2 pokoje dla 2-4 osób

Apartament - Pokoje Gościnne - Cisna, Bieszczady

pokoj-bieszcady-cisna-8

Pensjonat

Podstawowe informacje o pokojach

NIE CZEKAJ!

Zarezerwuj pobyt już teraz

Pokoje Gościnne „Pod Rożkam” i zapraszają do spędzenia wyjątkowych chwil w samym sercu Bieszczad! Znajdujemy się w miejscowości Cisna, nasz dom mieści się na uboczu, z dala od zgiełku miasta, a niezwykle blisko kojącej zmysły natury.

Apartament 2 pokoje dla 2-4 osób w Bieszczadach, Cisna

W okolicy przechodzą trasy szlaków turystycznych, którymi mogą Państwo bezpiecznie wędrować po urokliwym terenie lub zejść z wytyczonych ścieżek i samodzielnie odkrywać pobliskie zakątki.

Po trudach zwiedzania warto zajść do centrum Cisnej na smaczny i ciepły posiłek w jednej z regionalnych restauracji.

Proponujemy noclegi w pokoju dla 2 osób z balkonem wychodzącym wprost na zapierający dech w piersiach górski pejzaż. Pokoje wyposażyliśmy w niezbędny do przyjemnego spędzania czasu sprzęt (czajnik elektryczny, telewizor), a na terenie dostępna jest również darmowa sieć WIFI, każdy pokój dysponuje własną łazienką oraz toaletą.

Wakacje dla dwóch osób w górach!

Jeśli chcesz przeżyć magiczny czas z bliską osobą, przeżyć przygodę nieskrępowanej wolności i radości, to w Cisnej spełnisz swoje marzenia. Zapraszamy serdecznie do przyjazdu w nasze dalekie strony, tutaj czas płynie wolniej. Poranki witają nas śpiewem ptaków, a wieczory żegnają chóralnym koncertem świerszczy. W przypadku dodatkowych pytań piszcie do nas lub dzwońcie! Mamy gorącą nadzieję, że do zobaczenia niebawem!

 

POD ROŻKAMI - poznaj nas

pokoje Gościnne w Cisnej, BIESZCZADY

Pozostałe pokoje