Atrakcje w okolicy

Nadszedł czas wymarzonego urlopu, gdzie zrelaksujesz się i wypoczniesz od zgiełku miasta. Cisza, spokój i świeże, górskie powietrze, a dodatkowo piękne widoki. Zarezerwuj miejsce w naszym pensjonacie w Bieszczadach, a my zapewnimy Ci niezapomniane wakacje.

Bieszczadzka Kolejka Leśna

Niedaleko mieści się Bieszczadzka Kolejka Leśna. Jest to najwyżej położona kolej wąskotorowa w Polsce. Ta atrakcja turystyczna jest czynna głównie w okresie letnim. Podróż rozpoczynamy w Majdanie koło Cisnej. Pociągi kursują w dwóch kierunkach tj. stacji Przysłup oraz Balnicy. Zapewniamy niepowtarzalny krajobraz i cudowną panoramę.

Mini zoo

Dzieci także nie będą się nudzić! Blisko pensjonatu jest Mini Zoo. Znajdziesz tam zagrody z unikalnymi gatunkami leśnych zwierząt. Kolejnymi niespodziankami dla naszych pociech jest możliwość samodzielnego karmienia poszczególnych żyjątek i zrobienie wspólnych, rodzinnych zdjęć w zagrodach.

Zalew Soliński

Zalew Soliński to akwen, który często odwiedzany jest przez turystów i wczasowiczów. Wokół zbiornika wodnego znajdują się liczne ośrodki rekreacyjne oraz przybrzeżne knajpy. Istnieje możliwość kąpieli wodnej na wyznaczonym terenie wśród górskiej przyrody i niesamowitych widoków. Warto skorzystać!

Blisko do centrum Cisnej i restauracji

Pensjonat Pod Rożkami jest położony bardzo blisko centrum Cisnej, gdzie są liczne sklepy spożywcze oraz restauracje. Przystanek autobusowy jest obok bramy wjazdowej do naszego budynku, a gdy wybierzesz długi spacer, to pójdziesz chodnikiem wzdłuż głównej ulicy i już jesteś w sercu miasta.

Przejście turystyczne na Słowację

Nieopodal ośrodka znajduje się przejście turystyczne na Słowację. Wędrując szlakami górskimi także możemy dojść na terytorium naszego południowego sąsiada. Krążące opowieści w gronie naszych zagranicznych przyjaciół świadczą o tym, że jesteśmy mile widzianymi znajomymi.

Szlaki turystyczne i rowerowe

Wokół Pensjonatu Pod Rożkami wyznaczonych jest wiele szlaków turystycznych o różnym poziomie trudności do przejścia. Każdy górski wędrowiec znajdzie coś dla siebie. Możesz też wybrać się na wycieczki rowerowe.

Możliwość zorganizowania wyjazdu na Słowację lub Ukrainę

Polecamy jednodniowe wycieczki do krajów ościennych jak też po terenie Bieszczad. Możliwość zorganizowania wypoczynku zarówna dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Nasze pokoje