Pod Rożkami

Pokoje Gościnne - Cisna, Bieszczady

pokoje-goscinne-cisna-8

Dom

Podstawowe informacje o pokojach

NIE CZEKAJ!

Zarezerwuj pobyt już teraz

Bieszczady, słynące z bogactwa atrakcji krajobrazowych są miejscem, w którym wypocząć można od zgiełku miast. W samym sercu Bieszczad mieści się urokliwa miejscowość Cisna, w której znajduje się nasz dom, oferujący wysoki standard wyposażenia w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej przyrody. W tym miejscu osiągnięcia techniki spotykają się z naturą, co tworzy niepowtarzalny klimat, sprzyjający relaksowi.

Dom w Cisnej w atrakcyjnej lokalizacji

Dogodny dojazd autostradą A4 oraz drogami 893 lub 897 zapewnia znakomitą komunikację Cisnej z każdym zakątkiem Polski. Urokliwa, turystyczna miejscowość, położona u podnóża szczytu Rożki (942 m n.p.m.) to doskonała baza dla turystów, pragnących odwiedzić malownicze zakątki Bieszczad. Pod Rożkami jest obiektem, położonym przy trasie Bieszczadzkiej Pętli, co umożliwia łatwe dotarcie do szlaków turystycznych, wiodących na górskie szczyty oraz do Zalewu Solińskiego, nad którym można zrelaksować się po trudach wędrówki. Dom w Bieszczadach jest miejscem, z którego można zorganizować wycieczkę do pobliskiej Słowacji lub na Ukrainę.

Nowoczesne wyposażenie w bezpośredniej bliskości przyrody

Pod Rożkami w Bieszczadach jest obiektem, oferującym gościom komfortowe noclegi w pomieszczeniach o wysokim standardzie wyposażenia. Każdy z dostępnych pokoi 2, 3, 4-osobowych wyposażony został w niezbędne sprzęty i akcesoria, które uczynią pobyt komfortowym. W każdym pokoju do dyspozycji gości przygotowane są:

  • telewizor LCD,
  • bezpłatny dostęp do Internetu,
  • łazienka, przynależna do każdego pokoju,
  • czajnik elektryczny,
  • w części pokoi balkon.

Pokoje posiadają funkcjonalną aranżację, zapewniającą swobodę użytkowania. Do dyspozycji gości naszego domu w Cisnej udostępniane są naczynia kuchenne, sztućce, zastawa, żelazko i ręczniki. Goście mogą skorzystać z kuchni i jadalni oraz znajdujących się w niej sprzętów AGD: czajnika, lodówki, kuchenki.

Komfortowy wypoczynek w wyjątkowym miejscu

Cisna jest miejscowością, zachwycającą urokiem malowniczej scenerii oraz bieszczadzkiej przyrody, sąsiadującej z osiągnięciami jej mieszkańców. Pod Rożkami w Bieszczadach to dom utrzymany w klimatycznym charakterze, zachwycając drewnianymi elementami konstrukcyjnymi, a także obecnością tego naturalnego materiału w wielu powierzchni wystroju. Do dyspozycji najmłodszych gości pozostaje piaskownica, dorośli mogą korzystać z grilla oraz zewnętrznej przestrzeni rekreacyjnej. Dom w Cisnej został urządzony z dokładnością i starannym zamysłem, określając dokładnie potrzebę wypoczynku w komfortowych warunkach. Nie brak tu udogodnień, a dostępne przedmioty sprawdzają się w niezawodnym użytkowaniu.

Klienci mogą korzystać z gościnności przez cały rok. W sezonie zimowym znakomicie sprawdza się przestronna sala rekreacyjna z kominkiem, wygodnym zestawem mebli wypoczynkowych, a także biblioteczką, której zawartość uprzyjemni długie wieczory. W okolicy Pod Rożkami w Cisnej można korzystać z uroków pobliskich Bieszczad, rozkoszować się rowerowymi wycieczkami, wędrować szlakami, które dostępne są dla uczestnika niezwykłej przygody. To doskonałe miejsce, w którym oferta zachwyca kompleksowością. Czy wiele jest miejsc, w których atmosfera wiąże się z najwyższą jakością świadczonych usług, gdzie każdy element tworzy szczegół, znaczący dla poczucia komfortu i bezpieczeństwa? Pod Rożkami w Bieszczadach z pewnością do takich miejsc należy. Osoby, które korzystają z oferty regularnie, chętnie wracają w to wyjątkowe miejsce. W naszym domu nie przyjmuje się zwierząt.

POD ROŻKAMI - poznaj nas

pokoje Gościnne w Cisnej, BIESZCZADY

Pozostałe pokoje