Pokój dla 2 osób

POKÓJ NR 6 - Pokoje Gościnne - Cisna, Bieszczady

pokoj-dwuosobowy-cisna-6

Pensjonat

Podstawowe informacje o pokojach

NIE CZEKAJ!

Zarezerwuj pobyt już teraz

Pokój dla 2 osób w Cisnej, Bieszczady

Marzysz o wyrwaniu się z miastowego zgiełku? A może już od dawna pragniesz odetchnąć pełną piersią czystym powietrzem na łonie natury? Jeśli pragniesz spokojnego urlopu, w którym całe Twoje ciało poczuje magiczne właściwości płynące z relaksu, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Skorzystaj z noclegu w niezwykle komfortowych warunkach. Nasze pokoje, znajdujące się w miejscowości Cisna w Bieszczadach czekają tylko na Twój przyjazd.

Relaks w Bieszczadach dla każdego

Niezależnie od tego, czy planujesz wypoczynek wraz ze swoją drugą połówką, przyjaciółmi czy dziećmi- u nas z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasze pokoje wyposażone są w telewizor, a także sieć WiFi, dzięki czemu nawet w deszczowe dni znajdziesz rozrywkę, jakiej potrzebujesz, a także będziesz mógł utrzymywać stały kontakt ze światem technologii.

Podczas urlopu nie można zapominać o odpoczynku dla ducha. Nasze pokoje posiadają łazienki, a część z nich także balkon z niesamowitym widokiem na góry. Podczas podziwiania niezwykłych pejzaży w tak zacisznym miejscu możesz spokojnie delektować się herbatą przygotowaną we własnym pokoju, ponieważ czajnik elektryczny jest zawarty w podstawowym wyposażeniu.

Odwiedź nas "Pod Różkami"

Urocze Bieszczady, przystępne ceny i gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług już teraz jest w zasięgu Twojej ręki! Pozwól się oczarować tą niezwykłą krainą i zarezerwuj swój pobyt u nas już dziś.

POD ROŻKAMI - poznaj nas

pokoje Gościnne w Cisnej, BIESZCZADY

Pozostałe pokoje