Pokój dla 2 osób

POKÓJ NR 8 - Pokoje Gościnne - Cisna, Bieszczady

pokoj-dla-dwoch-osob-cisna-3

Pensjonat

Podstawowe informacje o pokojach

NIE CZEKAJ!

Zarezerwuj pobyt już teraz

Pokój dla 2 osób w Bieszczadach, Cisna

Bieszczady to piękny i atrakcyjny region kuszący nie tylko malowniczymi krajobrazami, ale także wypoczynkiem na łonie natury w ciszy i spokoju. Jednak, aby wyjazd był udany konieczny jest wybór odpowiedniego noclegu. Jeśli masz dość hotelowego gwaru zapraszamy Cię do naszych pokoi gościnnych "Pod Różkami"!

Proponujemy Ci pokój dla dwóch osób z łazienką w miejscowości Cisna - to spełnienie marzeń o chwili wytchnienia i odpoczynku w kameralnym miejscu, bez hałaśliwych sąsiadów i tłumów na korytarzach. Pokój posiada także balkon z przepięknym widokiem, każdego ranka przywita Cię niezapomniany górski krajobraz.

W niczym nie odstajemy od hotelowych wygód - posiadamy darmową sieć WIFI, telewizor i czajnik elektryczny w każdym pokoju. Dodatkowo oferujemy szereg atutów takich, jak cisza i spokój oraz wysokie poczucie prywatności. Jeśli właśnie tego potrzebujesz to Bieszczady, Cisna i nasz pokój czekają na Ciebie, aby pomóc Ci wypocząć i zregenerować siły do nowych wyzwań zawodowych i prywatnych!

POD ROŻKAMI - poznaj nas

pokoje Gościnne w Cisnej, BIESZCZADY

Pozostałe pokoje

Pokój dla 2 osób z aneksem kuchennym - nr 1